Смузі Шпинат Ківі Яблуко

Як приготувати смачний Смузі Шпинат Ківі Яблуко рецепт простий. Той самий зелений смузі, який ідеально допомагає схуднути на 2 кг… Хоча, не люблю слово «схуднути». У мене воно чомусь в голові відразу зливається в одне ціле зі словом «так». Негативна енергетика якась. Пропоную завжди замінювати його на «постройнеть». І звучить гарно, що так темно і страшно, і навіть ніби як елегантно) Одне плюси)) Отже, можна реально, постройнеть від смузі?
Чисто теоретично, якщо нічого, крім смузі і святої води не їсти і не пити, то, можливо, ви схуднете. Саме схуднете, а не нестройнеете. Слово «худо» – пам’ятаєте, так? Нічого хорошого від цього точно не буде, а от зле стане дуже швидко. Але якщо поєднати цей смузі з помірними фізичними вправами, відмовою від солодкого, мучного і жирного, то позитивний результат не змусить себе довго чекати. І постройнеть можна не тільки на 2, а то в разв більше кілограм. Дарую рецепт секретного «постройнительного» літнього смузі! З них точно все вийде)

Інгредієнти

Ківі 3 шт
Шпинат 300 гр
Лимонний сік 1 год л
Зелене яблуко 2 шт
Вода 500 мл можна більше, в залежності від консистенції.

Смузі Шпинат Ківі Яблуко покроковий рецепт

1. Ківі, яблука і добре промити шпинат. Яблука і ківі почистити і подрібнити блендером в пюре. Додати шпинат і ще раз пюрировать.
2. Додаємо воду і лимонний сік, і чудодійний напій готовий! Влітку, та й не тільки – просто ідеально!

3. Якщо вам ну дуже кисло, можна додати чайну ложку меда.