Кокосові сирники з сиром

Я дуже люблю все сирне. Запіканки, печиво, ватрушки, вареники з сиром – все це про мене! Готуємо Кокосові сирники з сиром рецепт. Ну і, звичайно, сирники ❤ Сьогодні розповім як я готую їх. Це один з тих рідкісних випадків, коли я роблю все без ваг, на око і орієнтуюся на консистенцію тіста. Тут секрет тільки в сирі, він не належним бути занадто вологим або сухим, не повинен бути зернистим, я найчастіше вибираю фермерський сир, майже кремовою текстури, ніби перетертий через сито.

Інгредієнти

350 гр. сиру (краще 9%)
2 ст. л. цукру
1 ч. л. ванільного цукру
1 яйце
1 ст. л. кокосової борошна
1 ст. л. кокосової стружки
2 сл.л. пшеничного борошна + трохи борошна для обвалювання (у мене рисова)

Кокосові сирники з сиром покроковий рецепт

1. Звичайно, можна використовувати тільки пшеничне борошно. Але я так люблю цей ніжний кокосовий присмак, що не можу відмовити собі в задоволенні!

2. Змішати всі інгредієнти разом. Потім можна скачати в довгу ковбаску і порізати кружальцями, можна відщипувати шматочки тіста і катати шарики.

3. Головне, щоб тісто вийшло таке, щоб з нього добре можна було ліпити, тому якщо потрібно, додайте борошно, або, навпаки, кладіть менше, адже все залежить від сиру!

4. Кожен сирник обваляти в борошні і смажити на рослинній олії (у мене, звичайно, кокосове) з обох сторін під кришкою до золотистого цвета!