Кабачкові рулетики з куркою і сиром в духовці

Як зробити Кабачкові рулетики з куркою і сиром в духовці рецепт простий. Перший рік, коли нам не вистачило вирощеного кабачка, тому що ми приготували. понад 10 страв з нього! Це і дуже улюблена нами кабачкова ікра, і вафлі чотирьох видів, човники… чого тільки з нього не зробили
так-Так, і сьогодні крім всіх цих рецептів, які, мені здається, вже сотнями розлетілися по всіх куточках, покажу вам дуже класний рецепт кабачкового рулетиків з куркою. І корисно, і смачно.

Інгредієнти

1 середній кабачок
500 грам курячого філе
1 цибулина
5 зубчиків часнику
200 грам сиру
томатна паста
вода
сіль, перець

Кабачкові рулетики з куркою і сиром в духовці покроковий рецепт

1. Куряче філе пропускаємо через м’ясорубка двічі, щоб уникнути залишків жилок, а потім пропускаємо до філе 1 цибулину. Сіль і перець отримав фарш. Кабачок нарізаємо на тонкі слайсы, краще використовувати спеціальну терку.
2. Загортаємо в кожен кабачковий слайс куряче філе і звертаємо в рулетики. Викладаємо у форму. Томатну пасту розвести у воді 1:2, часник пропускаємо через часникодавку, сир натираємо на дрібній терке.
3. На кабачкові рулетики викладаємо часник, заливаємо томатною пастою і посипаємо сиром. Відправляємо в піч на 30-40 хвилин до готовности.