Оладки з кабачків з яйцем і сиром на сковороді

Сьогодні будемо готувати смачний сніданок з кабачків. Як приготувати смачні оладки з кабачків з яйцем і сиром на сковороді простий і швидкий рецепт.

Інгредієнти

Кабачки – 2 шт.
Сіль – за смаком
Яйце – 2 шт.
Сир – 50 гр.

Оладки з кабачків з яйцем і сиром на сковороді покроковий рецепт

1. C початку, миємо кабачки. Натираємо кабачки на крупній тертці. Руками віджимаємо кабачки від води і кладемо їх в окремий посуд. В кабачок кладемо сіль за смаком. Все добре перемішуємо. Ставимо сковороду на середній вогонь. Наливаємо олію. Кладемо кілька ложок кабачків. Робимо круглої формы.

2. У середині робимо поглиблення. У це поглиблення ми покладемо яйце. Тепер у центр кладемо по одному яйцю. Накриваємо кришкою. Готуємо на середньому вогні до повної готовності. Я готувала приблизно 5-7 хвилин. Зверху кладемо натертий сир. Накриваємо кришкою. Готуємо тільки 3-4 хвилини на повільному огне.

3. найголовніше, щоб наш сир розтанув. Друзі, наш сніданок готовий. Дуже легко і швидко готується. Рецепт дуже простий, головне потрібно кабачок, яйце і сир. Складається із трьох інгредієнтів, але дуже смачний і незвичайний сніданок. Обов’язково спробуйте приготувати. Думаю, Вам понравится.