Солимо огірки малосольні в холодильнику швидкого приготування

Як засолити огірки малосольні в холодильнику швидкого приготування простий рецепт. Зберігай рецепт, щоб не втратити 😉 Яке задоволення з’їсти свіжий, молоденький, хрумкий огірок, зірваний прямо з грядки. Але люди, прагнучи зберегти цей цінний продукт, пішли далі, стали його засолювати з додаванням ароматних трав, тим самим відкривши для себе нові смакові відчуття 😋 ⠀
Хто не пробував солоний огірок? Думаю його смак знайомий кожному. ⠀ Існує безліч різних рецептів, в яких використовуються різноманітні спеції і ароматні трави. У кожної господині є секретні пропорції солі і цукру, природних підсилювачів смаку та консервантів. ⠀
Є в мене один рецепт, старий як світ, простий як «5 копійок», але завжди дає бажаний результат — ароматний, хрусткий, п’янить своїм ароматом малосольный огірок! Саме малосольный і це важливо!

Інгредієнти

дивіться нижче

Солимо огірки малосольні в холодильнику швидкого приготування покроковий рецепт

1. Все геніальне просто: Солю, зазвичай, у трилітровій банці, в ній і зберігаю в холодильнику, на мій погляд найзручніша для засолу тара і виглядають в ній огірочки дуже апетитно, відкриваєш холодильник, а вони… манять тебе з банки 😊 ⠀ Огірки підбираю приблизно одного розміру, маленькі, ровненькие.

2. Для аромату і хрускоту обов’язково використовую лист хрону, парасольки кропу і часник, додатково: лист чорної смородини, листовий селера і лист вишні. ⠀ «Попки» у огірків я не обрізаю, закладаю цілком, мені здається так красивіше. ⠀ В чисту трилітрову банку, закладаємо лист хрону, селери і парасольки укропа.
3. 1/2 головки часнику, розрізану поперек. Закладаємо огірки, досить щільно один до одного. Зверху знову викладаємо ароматні трави і часник. Додаємо 1 ст. л. цукру, 2 ст. л. солі. ⠀ Заливаємо чистою водою, використовую бутильовану, банку накриваю пластмасовою кришкою, перевертаю кілька разів щоб сіль розчинилася і сахар.

4. На наступний день можна їсти! При бажанні, можна додати трохи більше солі, 1 ч. л., потримати ще добу і вийде хрусткий солоний огірок! Зберігати в холодильнику в скляній банці. ⠀ Готуйте із задоволенням!

Відео рецепт 👇