Суфле Торт полуниця з вершками

Готую чудовий торт «полуниця з вершками», який є традиційним літнім тортом в нашій родині. Торт за родинним рецептом, виходить дуже ніжним, завдяки соковитим бісквіту з ягідним джемом. Особлива перевага торта в тому, що він готується дуже просто, при цьому володіючи чудовим смаком. За смаком торт дуже схожий з Фрез’є, але на відміну від французького торта, в начинці використовується не цілісна полуниця у вигляді половинок, а повністю пробита і вмешанное полуничне пюре в вершки. Таке поєднання начинки, робить торт дуже цікавим і ароматним. Друзі, замість желатину, можна використовувати порошковий желатин. Готуємо смачний Суфле Торт полуниця з вершками рецепт.
Торт полуниця з вершками, це чудовий літній торт, з ніжними бісквітними коржами, нагодовані полуничним соусом і прослоенные додатково ягідним джемом, дуже пишним полуничним суфле і ароматним ягідно-вершковим декором. Ідеальне поєднання полуниці у вершках, роблю цей десерт по-справжньому дуже смачним і ароматним. Свіжа полуниця з м’ятою в декорі не тільки надає гарний, естетичний вигляд торта, але і додатково по-літньому освіжає. Торт неймовірно смачний і сподобається всім любителям ніжних тортів з ягідної основою, без нудотно солодкі кремів.

Інгредієнти

Бісквіт:
1. Борошно – 220 р.;
2. Цукор – 200 г;
3. Кефір – 200 р.;
4. Рослинне масло – 100 г;
5. Яйця – 3 шт.;
6. Розпушувач – 10 р.;
7. Сіль – ¼ ч. ложки;
8. Ванілін – ¼ ч. ложки.

Суфле:
1. Полуниця – 450 р.;
2. Вершки – 500 р.;
3. Сметана – 200 г;
4. Цукор – 150 р.;
5. Желатин – 40 г (в пластинах).

Просочення:
1. Полуниця – 200 р.;
2. Цукор – 40 р.;
3. лимонний сік – 25 р.
Прошарок:
1. Будь густий джем.

Прикраса:
1. Вершки – 100 р.;
2. Цукрова пудра – 20 р.

Декорування:
1. Полуниця;
2. М’ята.
Загальна вага готового виробу з декором склав 2,7 кг

Суфле Торт полуниця з вершками покроковий рецепт

1. Полуницю попередньо очистив, промив і обсушил. Всі особливості даного рецепту, а також мірні значення по продуктам, дивіться у рекомендаціях, які я залишив під цією публікацією. Для приготування бісквіта яйця в всипаю весь цукор. Збиваю на високих оборотах міксера до отримання пишної яєчної маси протягом 3х хвилин. Додаю кефір. Недовго перемішую. Додаю олію. Недовго перемішую. Всипаю все борошно, розпушувач, сіль і ванілін. Перемішуємо міксером не включаючи його, щоб сухі інгредієнти не розлетілися. Потім включаю міксер і перемішую на низьких обертах до отримання однорідної тесту на кефірі. У форму діаметром 23 сантиметри з попередньо застелене пекарської папером, вливаю всі кефірний тесто.

2. Прибираю форму з тестом в розігріту до 170 градусів духовку на 45 хвилин. Готовність випічки перевіряйте дерев’яною шпажкою, не виймаючи форму з духовки. Готовий бісквіт розрізаю на три бісквітних коржа ножем пилкою. При відсутності ножа пилки, скористайтесь дуже гострим ножем. Ось такі пористі і м’які коржі всередині вийшли. Для складання торта, робочу поверхню обтягнув харчовою плівкою. Зверху встановлюю роз’ємне кільце, діаметром 25 сантиметрів. Харчову плівку, открепляя від робочої поверхні, заправляю всередину кільця, фіксуючи її руками. Харчова плівка в даній конструкції буде служити гідроізолюючим елементом, між дошкою тортом.

3. Всередину форми вставляю ацетатную стрічку, щоб було простіше вийняти торт з форми. Замість ацетатної стрічки можна скористатися пергаментним папером. Для приготування просочення в блендер додаю полуницю. Всипаю цукор. Пробиваю полуницю з цукром до отримання полуничного соусу. Полуничний соус для просочення готовий. Всередину конструкції укладаю перший бісквітний корж, пористої стороною вгору. Зверху додаю полуничний соус з допомогою глибокої ложки. Частина соусу обов’язково залишаю, для наступних двох кефірних коржів. Рівномірно розподіляю полуничний соус по всій поверхні випічки. В якості додаткової прошарку, я використовую дуже густий джем.

4. Ви можете використовувати як густий джем, так і густе варення, а також свіжі ягоди або ягоди з варення. Розподіляю джем по поверхні коржа. Зверху укладаю другий корж і проробляю ідентичні маніпуляції, таким чином, формуючи основу з трьох бісквітних коржів. Третій бісквітний корж досить тільки просочити полуничним соусом, без прошарування ягідним джемом. Прибираю форму з бісквітним підставою в холодильник. Для приготування полуничного суфле, занурюю у воду листової желатин. Мірні значення на порошковий желатин я вказав в рекомендаціях до цього рецепту. Залишаю набухати рідини. У полуницю всипаю цукор. Пробиваю в блендері до отримання полуничного соусу. Полуничний соус вливаю в сметану.

5. Перемішую полунично-сметанную масу до однорідності. Окремо вершки вливаю в глибоку чашу. Збиваю міксером до дуже м’якої основи, без яких-небудь вершкових клювиков. Дуже важливо просто вимісити, щоб просто трохи збити вершки, як питний йогурт по щільності. Готова вершкова основа не тримається на лопастях міксера, а стікає як розтануло морозиво, саме так і повинні бути вымешены вершки в цьому рецепті. Набряклий желатин витягаю з чаші з водою і віджимають руками. Перекладаю желатин в чашу і розтоплюю в мікрохвильовій печи.

6. Гарячий желатин вливаю в полунично-сметанную масу. Недовго перемішуємо міксером. Вливаю вымешенные вершки. Недовго перемішуємо міксером до однорідності. Готовий вершково-полуничний мус вливаю в форму, прямо на бісквітні коржі. Прибираю торт в холодильник мінімум на 5 годин для охолодження і стабілізації. Мій торт простояв в холодильник всю ніч до ранку. Обережно знімаю харчову плівку з кільця. Витягаю роз’ємне кільце. Відділяю ацетатную стрічку. Для прикраси в вершки всипаю цукрову пудру. Збиваю до отримання стійких клювиков.
7. На поверхню для складання торта, наношу трохи крему для стійкості. Встановлюю торт на сервірувальну тарілку за допомогою двох плоских шпателів. Замість шпателів можна використовувати широкі ножі. Прикрашаю торт з вершковим кремом по обідку з допомогою кондитерського мішка і насадки кручена зірка. Зверху на кручені вершкові троянди встановлюю клубнику.

8. Остаточно завершую оформлення торта листочками м’яти. Торт полуниця з вершками, це чудовий літній торт, з ніжними бісквітними коржами, нагодовані полуничним соусом і прослоенные додатково ягідним джемом, дуже пишним полуничним суфле і ароматним ягідно-вершковим декором. Ідеальне поєднання полуниці у вершках, роблю цей десерт по-справжньому дуже смачним і ароматным.
9. Свіжа полуниця з м’ятою в декорі не тільки надає гарний, естетичний вигляд торта, але і додатково по-літньому освіжає. Торт неймовірно смачний і сподобається всім любителям ніжних тортів з ягідної основою, без солодких нудотно кремов.

10. * Рекомендації та особливості рецепта:
* Рослинна олія, це будь-яке масло рослинного походження, що підходить для термальної обробки;
* В якості рослинної олії підійде: соняшникова, кокосова рафінована, авокадо та інші олії з високою точкою кипіння;
* Рослинне масло, не може бути замінено на вершкове в цьому рецепті;
* Вага яєць 60-65 р.;
* Кефір краще не холодний, а кімнатної температури;
* Замість кефіру, можна використовувати кисле молоко або ряжанку;
* Вершки не менше 33% жирності;
* Замість вершків можна використовувати дуже жирну сметану для вимішування не менше 40% жирності;
* Сметана для суфле не менше 20% жирності;
* Замість желатину можна використовувати порошковий желатин в кількості 35г. желатину на 220 р. води;
* В якості просочення підійде будь-яке варення розбавлене в кип’яченою воді;
* Для прошарку, замість густого джему можна використати свіжі ягоди або ягоди з варення;
* Вершки для прикраси обов’язково добре охолоджені, не менше 33% жирності;
* Чим вище жирність вершків, тим швидше і стабільніше вийде вершковий крем;
* Замість цукрової пудри підійде цукор дуже дрібного помелу;
* Для декорування рекомендую цілісну і суху полуницю;
*Збивати яйця з цукром для бісквіта відразу на високих оборотах міксера;
* Форму для випікання змащувати вершковим маслом не потрібно;
* Замість пекарської папери, можна використовувати тефлонову;
* Форма для бісквіта 23 сантиметри;
* Замість кільця для складання торта, можна також скористатися формою для випікання 25 див.;
* Випікати при 170 С 45 хвилин. Час випікання може незначно відрізнятися від вказаного в рецепті, це пов’язано з особливостями продуктів і функціональність духовки;
* Після випікання дати постояти бісквіту у формі 10 хвилин при кімнатній температурі;
*Перед витяганням бісквіта, пройдіться ножем між бортом форми і бісквітом;
* бісквіт Остудити на решітці, перевернувши пористої стороною вгору;
* Розрізати тільки остиглий бісквіт;
*При відсутності блендера, полуницю можна розім’яти в пюре виделкою;
* На початку приготування, сметану витягти з холодильника, щоб не була дуже холодна;
* Полуниця для суфле, кімнатної температури;
* Вершки після збивання залишити на столі, не забираючи в холодильник;
* Після того як вымесили полуничний соус зі сметаною, залишити при кімнатній температурі, не прибираючи в холодильник;
* Форма з бісквітами перед заливкою мусу, повинна бути охолоджена з холодильника;
* Зберігати торт в холодильнику не більше 5 днів;
* Не допускається шокова заморозка.