Торт з пряників зі сметаною, горіхами і бананами без випічки

Торт з пряників зі сметаною, горіхами і бананами без випічки простий рецепт будинку ☺️ Як милому, безтурботному дитинстві, коли нам хотілося торт ми збирали його з пряників. За фактом вам треба 5 інгредієнтів, а задоволення від нього куди більше. Ну ще мама любила цей рецепт за те, що не була розкидана борошно, а я легко впоралася з цим без участі духовки😅 Готувала я, їжа вся сім’я😂 (прям слоган мого дитинства).
Правда, потім мені часто прилітало «а от татові не сподобалося» але я була дівчина завзята, так що мене це не зупиняло😂😂😂 Оскільки скоро вихідні, я пропоную зганяти за пряниками, у мене вони @slodych.by (є в кожному магазині) і вручити ребетенку зі словами «я навчу тебе робити торт».

Інгредієнти

▪️600гр пряників (можна звичайних,можна шоколадних)
▪️700гр жирної сметани
▪️50гр цукру
▪️4 маленьких бананів
▪️100гр горіхів (у мене пекан,можна взяти волоський)
▪️100гр шоколаду

Торт з пряників зі сметаною, горіхами і бананами без випічки покроковий рецепт

1. Сметану змішати з цукром, пряники порізати уздовж, банан на скибочки. Я занурювала кожен пряник в крем, а потім складала їх у форму. Щілини між пряниками засипала крихтою. На шар пряників в кремі викладаємо шар бананів і посипаємо орешками.

2. І так продовжуємо поки не закінчиться крем і пряники😅 Зверху заливаємо залишок крему і відправляємо в холодильник на ніч. У мене була роз’ємна форма яку я обернула звичайною плівкою, а боки проклала ацетатної плівкою, так було зручно витягнути торт з формы.

3. Тепер поллємо наш торт шоколадом. Розтопити 50гр шоколаду в мікрохвильовці, тільки топите імпульсами. У гарячий шоколад додаємо решту 50гр і добре перемішаємо поки він не розчиниться. Акуратно поливаємо торт – все готово!