Запечені роли з крабовими паличками, червоною рибою і сиром в духовці

Як вам результат? Будете пробувати? Запечені роли з крабовими паличками, червоною рибою і сиром в духовці простий рецепт.

Інгредієнти

(на 4 порції):

Рис – 250 гр
Вода – 275 гр
Оцет рисовий – 25 гр
Цукор – 1,5 ст л
Сіль – 0,5 год л
Норі
Сирний сир
Крабові палички
Слабосолона червона риба

Шапочка:
ікра санта бремор (з креветкою) – 50 гр
майонез – 50 гр
соєвий – 5 гр
сир російський – 20 гр

Запечені роли з крабовими паличками, червоною рибою і сиром в духовці покроковий рецепт

1. Для початку візьмемо будь-грубозернистий рис і промиємо його 2-3 рази, не більше. Найпростіше зварити рис у мультиварці, саме так я і зроблю. Пропорція рису на воді: 1:1,2. Вибираємо режим каша/крупа і варимо 15 минут.

2. Для заправки змішуємо рисовий оцет, цукор і сіль до їх повного розчинення. Заправляємо ще гарячий рис, добре перемішуємо і даємо повністю охолонути. У норії відрізали одну смужку, розподіляємо рис (120 гр) на 2/3 листа.

3. Викладаємо начинку, Акуратно закручуємо наш рол, з’єднуючи нижній і верхній край рису, змочуємо залишився край норії водою і прокручуємо рол до кінця. Підбиваємо краю з друх сторін (щоб нічого не вилазило і рол був щільніше).
4. Нарізаємо роли на 8 однакових частин. Викладаємо на деко. Змішуємо ікру, майонез, сир, соевый.

5. Формуємо шапочки і відправляємо роли в духовку при максимальній температурі на самий верхній рівень (включаємо тільки верхній тен) хвилин на 5, до золотистого кольору. Іііі це дуже смачно, ти обов’язково повинен спробувати! 🥢ням.

Відео рецепт 👇