Згущене молоко торт Молочна Дівчинка з ягодами полуниці і малини

Згущене молоко торт Молочна Дівчинка з ягодами полуниці і малини простий рецепт домашній 🍓🍰 Це найшвидший тортик з усіх) Я зробила його за 2 години разом зі зйомкою. А смак.. такий.. ніжно-молочний, сгущено-ванільний 🤤 Такий м’який, що таїть у роті.. суцільна насолода😍

Інгредієнти

На тортик 1,5 кг

Коржі:
Згущене молоко – 300 гр
Яйця – 2 шт.
Борошно – 120 гр
Розпушувач – 8 гр

Крем:
Сирний сир – 400 гр
Цукрова пудра – 150 гр
Вершкове масло – 150 гр

Ягідна начинка – 100-150 гр
Сама смачна начинка для цього тортика – полунична і малинова. Можна зробити самим, можна купити готову, а можна, як зробила це я, взяти баночку у мами.

Згущене молоко торт Молочна Дівчинка з ягодами полуниці і малини покроковий рецепт

1. Для тіста змішати згущене молоко з яйцями, просіяти борошно з розпушувачем і змішати віночком до однорідності. Тісто буде ріденьке і липке) На пергаменті, для зручності, можна намалювати рівні кола олівцем. І буквально за 2-3 ст ложки тесту відсадити і тоненько розрівняти. У мене діаметр був 18 див. Коржів вийшло 8-9 штук.

2. Випікати коржі по одному або два, якщо вони помістяться на один лист. При 180 градусів, 5-7 хвилин. Орієнтуюся по своїй духовці. Вони повинні злегка підрум’янитися, але залишитися світлими. Коли всі коржі випекли, залиште їх остигати. Я розклала їх на пергамент, щоб вони не злиплися один з другом.

3. Для крему: сирний сир, цукрову пудру і вершкове масло збийте міксером хвилин 5.

4. Збираємо торт. На корж не товстим шаром викладаємо крем і вирівнюємо. Начинку можна покласти хоч кожен шар, хоч через шар. Тому грами не писала чіткі, у всіх по різному буде)

5. Головне зробіть бортик з крему, щоб начинка не витекла. Коли зібрали тортик, робимо ‘чорнове покриття’ і прибираємо в холодильник на 6-7 годин, а краще довше – соковитіше і м’якше будет.

6. Прикрашати за бажанням і насолоджуватися. Ох, який же він вершковий, молочний, м’який виходить.. Одним шматочком не обойтись..

Відео рецепт 👇