Холодний чізкейк Орео з печивом без випічки

Як зробити смачний Холодний чізкейк Орео з печивом без випічки простий рецепт своїми руками будинку.

Інгредієнти

(діаметр 19-20 см)

Пісочна основа.
Печива орео -18-20 шт
Вершкове масло -30 гр

Сирний шар.
Сир твороженный – 750 гр (я використовую cooking)
Вершки 33-35% – 150 гр
Яйце – 3 шт (С1)
Цукор – 140 гр

Холодний чізкейк Орео з печивом без випічки покроковий рецепт

1. Пісочна основа.
печиво Подрібнити у блендері, додати розтоплене вершкове масло. Перемішати. Викласти в розсувне сталеве кільце, застелене фольгою та пергаментом для випічки або просто фольгою. (Якщо використовуєте роз’ємну форму, то застеліть пергаментом без фольги) Помістити в розігріту до 180 градусів духовку на 10-12 хвилин, щоб основа готового чізкейку була хрустящая.

2. Сирний шар.
Всі інгредієнти дістаємо з холодильника за 1-1,5 години до приготування. Щоб вони були кімнатної температури – це важливо! З’єднати всі інгредієнти і перемішати вручну силіконової лопаткою – на це піде приблизно 10 хвилин. Не поспішайте – результат того вартий 😉

3. Не використовуйте ручний міксер, текстура буде не та, яка нам потрібна! Якщо у Вас є стаціонарний міксер – можна перемішати насадкою весло на мінімальних обертах. Печиво розламати орео (8-10 шт.) на четвертинки. Пересипати в сирну суміш і перемішати лопаткою. Вилити сирну суміш на остигнула основу. Разровнять.

4. Поставити випікатися при 120 градусах на 110 хвилин. Вимкнути і відкрити духовку. Не діставайте відразу, нехай чізкейк остигає в ній приблизно годину. Прибрати в холодильник на 8 годин для стабілізації. Це обов’язковий пункт – чізкейк потрібно дозріти ❤️ Після холодильника можна акуратно взяти чізкейк в руки і зняти фольгу (пергамент).

5. P. S. Якщо Ви випікаєте в металевому кільці, застеленому фольгою – обов’язково поставте його у будь-яку форму для випічки, щоб зручно було перемістити чізкейк з духовки в холодильник. В іншому випадку в холодильник доведеться ставити чізкейк на деку.

P. P. S. Зверху я прикрасила чізкейк сирним кремом на вершках з печивом орео.

Відео рецепт 👇