Оригінальний салат олівє 19 століття з чорною ікрою класичний

Олів’є XIX століття. Раптом хтось захоче приготувати на Різдво 💫 Звичайно ж, це не той самий рецепт Люсьєна Олів’є, але максимально наближений, оригінал на жаль, не зберігся до нашого часу. Як зробити Оригінальний салат олів’є 19 століття з чорною ікрою справжній класичний рецепт простий. Я перечитала купу книг, рецептів різних авторів і шеф-кухарів і приготувала варіант по своєму смаку і, так, я готую «Олів’є» без трюфелів, мені вони тут здаються зайвими. Ну, а ви робіть як вважаєте за потрібне або довіртеся моєму смаку) Нижче я наводжу всі інгредієнти з доступною заміною.

Інгредієнти

Перепілки вони ж смажені рябчики – 1 шт.
Язик телячий/яловичий варений – 200 гр.
Картопля запечена – 1 шт.
Свіжий огірок – 1 шт.
Яйця курячі – 2 шт.
мариновані Каперси – 20 шт.
Мариновані корнішони – 2 шт.
Оливки/маслини – по 5 шт.
Варені раки або ракові шийки – 20 шт.
Чорна ікра осетрова/паюсна
Зелена цибуля
Соус “Соя кабуль” «(Південний») – 1 ч. л.
Яйця перепелині для прикраси
Ланспік
Соус «Провансаль»

Для ланспика:
Вустерський соус за смаком
Желатин порошковий – 1 ч. л.
Бульйон яловичий/перепелиний/ курячий заздалегідь зварений – 300 мл

Для соусу провансаль:
Гірчиця
Яєчний жовток
Лимонний сік
Рисовий оцет за бажанням
Сіль, перець

Оригінальний салат олів’є 19 століття з чорною ікрою класичний покроковий рецепт

1. Ланспік готуємо за добу до приготування салату:
Ланспік желе для салату олів’є як приготувати рецепт простий
2. Огірок очищаємо від шкірки і нарізаємо невеликими кубиками. Оливки і маслини – колечка. Очищений картопля, мариновані корнішони, яйця, телячий язик нарізаємо кубиками. Приступимо до сервіровці. На красиву тарілку викладаємо не змішуючи по колу всі нарізані інгредієнти, додати каперси. Прикрашаємо Салат раковими шийками, чорною ікрою, половинками перепелиних яєць і зеленим луком.
3. Для соусу «Провансаль» у миску кладемо трохи негострої гірчиці, додаємо один сирий яєчний жовток, солимо і перчимо за смаком. Наливаємо пару крапель рисового оцту і стільки ж лимонного соку. Віночком розтираємо гірчицю з жовтком і тонкою цівкою вливаємо трохи рослинного масла. Все ретельно перемішуємо, поки не вийде густий соус.
4. В заправку додаємо півтори чайної ложки соусу «Соя кабуль» (його можна заздалегідь приготувати або замінити томатним соусом «Південний», «Мічурінський» і тд., що я і зробила) Соус перекладаємо в кондитерський мішок і рівномірно розподіляємо на салаті між інгредієнтами. Ставимо цей шедевр в центр столу – це головна прикраса свята. Перед подачею салат перемішуємо і насолоджуємося яскравим вкусом.