Цукерки фрукти в шоколаді на паличці

Для мене найкращі цукерки – це фрукти і ягоди в шоколаді! 🍓 Це скузнз і корисно! Як зробити Цукерки фрукти в шоколаді на паличці рецепт простий. ⠀ Про вибір шоколаду: рекомендувати якийсь певний вам не буду, скажу тільки, що я за темний гіркий, молочний не купую. ⠀ Ви можете вибрати звичайний на цукрі або сахарозаменителе або купити ручної роботи з хорошим складом. Будь шоколад це джерело цукру і жиру. Це ласощі і досить калорійне. Просто вживайте його в міру і їжте на здоров’я той, що любите.

Інгредієнти

ананас
ківі
шоколад
какао масло або кокосове масло, за кількістю дивіться самі, який шар шоколаду хочете, більше масла тонше шар
подрібнені горішки, кокосова стружка, будь посипання для прикраси

Цукерки фрукти в шоколаді на паличці покроковий рецепт

1. Ріжемо фрукти будь-якої форми. Є дерев’яні палички, використовуйте їх, так буде ефективніше. Потім розкладаємо фрукти на підносі і відправляємо в морозильник десь на годину. В цей час розтоплюємо шоколад на водяній бані з додаванням масла. Дістаємо заморожені шматочки фруктів і занурюємо в шоколад.
2. Він миттєво твердне. ⠀ Якщо будете прикрашати горішками або присипкою, дійте швидко, посипайте тут же. ⠀ Готово! Зберігайте в холодильнику. ⠀ Якщо робите багато, приберіть в морозильник і діставайте по мірі вашого бажання полакомиться.
3. З такою заготівлею ви менше будете зриватися на заборонені десерти у ваших ящиках! 😅 ⠀ З ягід я люблю малину в шоколаді. Їх у мене багато заморожено через піднос, ще з літа) Ви можете спробувати і з другими.

Відео рецепт 👇