Інгредієнти
для кокосової пасти:
Кокосова стружка 400 р
Кокосове масло 20-30 г (при необхідності)
для кокосового молока:
Кокосова стружка-100 г
Вода 700 г
Кокосова паста, кокосове молоко і кокосова борошно в домашніх умовах покроковий рецепт
Варто вибирати помел або медіум – як правило вони самі ароматні. Для приготування кокосової пасти пересипаємо стружку в блендер, можна також скористатися кавомолкою. Щоб блендер краще впорався із завданням, рекомендую вам заповнювати його стружкою як мінімум на дві третини. У мене блендер Ромид, він напрочуд легко справляється навіть з такими непростими завданнями, як подрібнення горіхів або кокоса в пасту.
Власне, для цих цілей я його і вибрала. В інших блендери може виникнути необхідність відскрібати масу зі стінок в процесі подрібнення. Тут же блендер все робить за вас, можна лише зрідка скористатися штовхачем – причому прямо в процесі подрібнення, це безпечно. До речі, хто дивився моє відео з 5 секретами приготування арахісової пасти, і питав про блендер, так от на цьому блендері арахісова паста виходить без вашої участі, гладка і рідка, буквально за 3 минуты.
В ідеалі потрібно повністю позбутися від крупинок. Якщо ваш блендер нагрівається – обов’язково давайте йому відпочити кожну хвилину. На таких пастах багато блендери і згорають. Паста готова, давайте подивимося, що вийшло. Рідка Паста і текуча, без вкраплень стружки – це те, що нам потрібно. Чим більш однорідна, гладка; консистенція виходить, тим смачніше буде паста. Аромат просто непередаваний, і це дуже смачно!
В описі я залишу для вас посилання на мої рецепти з використанням кокосової пасти, а також найпростіший рецепт мого улюбленого шоколадного ласощі з цієї пасти. Зберігати її потрібно в холодильнику, вона зберігається довго, не менше місяця. Але, що важливо, в холодильнику паста повністю затвердіє і її потрібно буде відламувати ножем або придатною для цих цілей ложкою, або діставати за кілька годин до використання. Для приготування кокосового молока нам також знадобиться ароматна кокосова стружка. Але в цьому випадку можна використовувати і шматочки м’якоті кокоса і будь-які інші горіхи, бажано заздалегідь замоченные.
Щоб позбутися від дрібних крупинок стружки потрібно процідити молоко. Я використовую спеціальний мішок для горіхового молока, він був в комплекті з блендером. А можна скористатися ситом і марлею, складеною в кілька шарів, так як крупинки залишаються дуже дрібні. Переливаю молоко і акуратно віджимають залишок стружку. Чим сухіше вона залишиться, тим краще. За ступенем помелу це вже практично кокосова борошно. Я просушую таку муку на деку в духовці при низьких температурах і потім використовую в випічку. Ось таке насичене кокосове молоко виходить.
Можу сказати, що воно менш жирна, ніж магазинне і зібрати з нього густі вершки не вийде. Але у нього дуже приємний кокосовий смак і аромат, солодкий і молочний. Так що таке молоко прикрасить будь-яку кашу, підійде на багато десерти в якості заміни коров’ячого молока. Калорійність його точно порахувати не вийде, але точно можу сказати, що вона нижче магазинного за рахунок зниженого вмісту жирів. Молоко, що залишилося зберігаємо в закритій пляшці в холодильнику до 3 днів. Ця пляшка також була в комплекті з блендером, що, звичайно, дуже зручно! Дякуємо за лайк! Готуйте із задоволенням, готуйте красиво і радуйте своїх рідних і близьких корисними десертами! Пока!