Курячий суп з локшиною і овочами

Готуємо смачний домашній Курячий суп з локшиною і овочами рецепт. Причому лапша у мене буде двох видів. Вона – всім звична на жовтках, а от друга – зелена з кінзою і часником. І на мій смак курячий суп з такою локшиною смачніше рази в два. Ну і щоб вже зовсім вас сьогодні добити – готувати все це пишність я буду на багатому бульйоні. Приступимо.

Інгредієнти

Олія рослинна 20мл
Пастернак 150г
Петрушка 50г
Курячі каркаси 3шт
Цибуля порей 200г
Цибуля ріпчаста 300г
Селера стеблової 100г
Часник 50г
Моркву 150г

Локшина яєчна:
курячі Жовтки 4шт
Манка 30г
Борошно пшеничне 180г
Сіль 3г
Вода 60мл

Локшина зелена:
Яйця курячі 2шт
Борошно пшеничне 180г
Манка 30г
Масло рослинне 20мл
Сіль 3г
Часник 10г
Кінза 50г

Суп:
Цибуля порей 100г
Морква 100г
Селера стебловий 100г
Курятина 500г

Курячий суп з локшиною і овочами покроковий рецепт

1. у мене в морозилці завалялася пара курячих кістяків – я їх размораживал всю ніч в холодильнику І є ще й ціла курочка – її треба розділити на частини кінці крилець теж на бульйон підуть. Тепер остови треба розділити на більш дрібні частини. З них буду готувати бульйон. Для сьогоднішнього бульйону всі кістяки треба попередньо підрум’янити. Робити це буду на рафінованій рослинній олії

Підсмажені краю дадуть особливо класний смак! ще знадобляться овочі, морква, пастернак, цибулю ріпчасту, цибулю порей і стебла селери. Що там з курячими кістками? З ними все відмінно! Можна відправляти овочі і починати варити! і обов’язково петрушки сюди. Солити не треба нічого, доводимо до кипіння, знімаємо піну і варимо годину. Поки можна зайнятися тестом для локшини! потрібні жовтки. Білки можна пустити на безе наприклад. Можна тісто руками і відразу замішувати, але мені простіше скористатися куттером жовтки сюди, сіль, борошно пшеничне вищого сорту і семолина – вона ж манка.

2. З твердих сортів пшениці. І зараз кілька вжиков. Однак обережно – не спалите куттер. У мене він потужний, тому не страшно. Бачите – вимішувати куттером треба до таких ось вологих крихт. А далі ручками місити треба хвилин 7-8. ДО тих пір, поки тісто не стане гладким ось таким! тепер загорнути його в харчову плівку і прибрати в холодильник на півгодини. Готую тісто для другої локшини, зеленої кінзу з часником подрібнити, щоб простіше в пил в куттері измельчалась.

Яйця в цю локшину йдуть цілком так само сіль і масло А тепер, перш ніж додавати борошно, треба пожужжать – щоб вся трава і часник измельчились в пил! Відмінно!. Тепер борошно сюди в такому ж співвідношенні з семолиной що і в першу локшину, і далі все те ж саме І це тісто теж вимішую ручками краса! то ж в плівку і теж прибрати в холодильник на півгодини! Бульйон вариться, тісто стоїть в холодильнику – треба нарізати стандартний набір овочів для супів. Стандартний для французької кухни.

3. Практично такий же, який вже вариться в бульйоні. Звичайно його можна і не додавати – раз все є в бульйоні, але для краси готового страви… Багато не треба. І нарізаю дрібніші. Підготовчі процеси завершені. У мене перерва півгодини пройшло, можна зайнятися локшиною. Треба розкачати тонко і різати буду Різати ножем для піци.

Тепер смужки треба скласти в стопку і нарізати. Враховуйте, що при варінні локшина збільшиться в розмірах! Нарізану локшину треба підсушити, а потім її можна зберігати так само як ви зберігаєте магазинну. А мені пора розгортати зелену. По ідеї заготівлею локшини можна займатися завчасно, а не тоді, коли вам закортіло суп-локшину готувати! Пора робити піджарку з овочів. Масло знову ж без запаху! овочі сюда.

4. Обсмажують при помішуванні їх треба хвилин 10, потім вимикаємо під ними нагрівання. Бульйон між тим вже зварився. Пора його процідити. Ось тепер нарешті можна варити сам суп! Повертаю в каструлю бульйон. У бульйон відправляється куряче м’ясо. Доводжу до кипіння, знімаю піну і варю 20 хвилин. двадцять хвилин пройшло, тепер сюди відправляються овочі, відразу посолити.

варю ще 10 хвилин а я поки за кадром зніму м’ясо з тих кістяків, які варилися в бульйоні. Овочі з нього звичайно викину – вони виварені. Курка зварилася, треба відокремити м’ясо від кісток і подрібнити петрушку посікти. Основа супу готова!

5. Ви запитаєте, а як же локшина? Домашня локшина розварюється моментально. Три хвилини максимум і вона готова. Тому не варто її відразу в каструлю вивалювати. А треба додавати порційно! Зібралися порцайку супчика з’їсти – Ополоником в маленьку каструльку відклали скільки вам треба… лапшички кинули, Довели до кипіння, нагрів збавили, проварили 2-3 хвилини.

Так, щоб локшина зварилася. І перекладайте в тарілку! А якщо відразу все викласти в каструлю, а з’їдати цю каструлю тут ви ж не плануєте вона у вас вже через 15 хвилин так розбухне, що при наступному розігріванні це буде вже неподобство, а не супец! Ось вам порцайка з яєчної а ось із зеленою.. Це дуже смачно. Просто дико вкусно.