Курячий суп з макаронами із зірочками

Як смачно зробити Курячий суп з макаронами із зірочками простий покроковий рецепт в домашніх умовах швидко. Супчик настільки просто готувати, що не стала навіть знімати процес 😄

Інгредієнти

– суповий набір з 1 курки
– лук 1 шт.
– 1/2 шт. морква
– корінь петрушки 1 шт.
– сіль 1 ч. ложка з невеликою гіркою
– суміш сушених овочів 1 ст. ложка з гіркою
– масло вершкове 1 ст. ложка
– макаронні вироби “зірочки” 100 гр.
– кріп свіжий або заморожений 1 ст. ложка

Курячий суп з макаронами із зірочками покроковий рецепт

1. Частини курки моєму, видаляємо шкіру і жир. Заливаємо курку водою, доводимо до кипіння, зливаємо. Каструлю моєму, шматки курки також добре промиваємо. Складаємо назад в каструлю. Заливаємо повторно 1,5 літра води. Доводимо до кипения.
2. Кладемо в бульйон цілу цибулину (я не чищу, просто мою добре) і корінь петрушки (в мене заморожений з дачі), можна і без нього. Як бульйон знову закипить, солимо, зменшуємо вогонь і варимо при слабкому кипінні під кришкою 1 годину. Виймаємо всі з бульйону миску.
3. В бульйон додаємо суміш сухих овочів для супу. Куряче м’ясо відокремлюємо від кісток і кладемо назад в бульйон. Моркву чистимо, натираємо на дрібній тертці і пасеруємо на вершковому масле.
4. Додаємо в бульйон моркву і кріп. Засипаємо зірочки, заважаємо, чекаємо, коли закипить і відразу ж знімаємо з вогню. Даємо супу постояти під кришкою 10 хвилин. Дуже часто готую такий простий суп. Усім без винятку подобається 😊