Льодяники брязкальця з ізомальт

Як приготувати смачні льодяники брязкальця з ізомальт рецепт простий. У нас в магазині з’явилася новинка — форми для льодяників – брязкалець! Форми представлені у вигляді сердечок, квіточок, кружечків, зірочок, ялиночок і т. д. Асортимент налічує близько 20 різних форм під різні приводи і свята. На сайті тепер є окремий розділ під них, називається він «Форми брязкальця». Я в свою чергу хочу розповісти, як з цими формами працювати. Зробимо льодяники з допомогою класичної круглої форми.

Інгредієнти

Ізомальт
Форма для брязкалець гуртки».
Будь-які дрібні посипання
Пальник (карамелизатор).
Палички для морозива.

Льодяники брязкальця з ізомальт покроковий рецепт

1. Для льодяників необхідно розтопити ізомальт та довести його до робочої температури, у різних виробників вона трохи різна, про це детальніше в відео. Відлити ізомальт в силіконову форму і вставити палички для морозива. Дати изомальту охолонути і вийняти його з форми. Половинки льодяника, в які буде поміщена посипання, обпалити пальником. Це робиться для того, щоб верхній шар ізомальт трохи розтанув і бульбашки з його поверхні ушли.

2. Так поверхня буде більш прозорою. Пальником необхідно працювати дуже акуратно, по-перше, пам’ятайте про техніку безпеки, а по-друге не перегрівайте изомальтовые половинки, інакше вони можуть розтанути і зовсім втратити форму. Працюйте лише з поверхнею ізомальт. Дайте изомальту повторно охолонути і тільки потім засипте всередину посыпки.

3. Посипання вибирайте дрібні, щоб вони не заважали брязкальці закритися. Я використала наступні: чорно-біла, фіолетова, з білого шоколаду. Щоб з’єднати дві половинки льодяника, ту, що на поличці, необхідно також нагріти пальником з двох сторін, щоб пішли бульбашки і вона подтаяла.

4. Поки ізомальт гарячий, накриваємо половинку заповнену посипками і даємо леденцу охолонути. Всередину таких льодяників можна викладати не тільки посипання, але і шматочки сублімованих ягід, сухоцвіти, цукрові картинки і всі, що ваша душа забажає!

Відео рецепт 👇