Мариновані помідори солодкі з цибулею на зиму без стерилізації

Як приготувати смачні мариновані помідори цілі солодкі з цибулею на зиму рецепт простий без стерилізації в трьох літрових банках. Подивіться яка краса помідори на зиму які ж вони апетитні трохи змінила мамин рецепт! Додала болгарський перець і їх не дізнатися користуюся цим рецептом вже кілька років! Хочу щоб ви теж спробували! Все просто, помідори без стерилізації, поїхали!

Інгредієнти

На трьох літрову банку:
Перець ластівка 1 невеликий.
Ріпчаста цибуля 1 гол.
Сіль 1 ст. л. з гіркою.
Лавровий лист 1 шт.
Парасольки кропу.
Цукор 3 ст. л. з гіркою.
Запашний перець 5 шт.
Томати 1,5 кг
Гострий перець за смаком.
Часник 5 зуб.
Оцтова кислота 70% – 1 ч. л.

Мариновані помідори солодкі з цибулею на зиму без стерилізації покроковий рецепт

1. В банку викладаю перчик запашний 5-7 горошин, пару лаврових листочків. Кріп беру кілька парасольок. Часник важлива складова на трилітрову банку 4-5 зубчики. Часник на трилітрову банку 4-5 зубчики а на дволітровий відповідно 1 зубчик менше. Якщо великі можна порізати. Цибуля порізала півкільцями, якщо невелика головка можна порізати кільцями. Укладаю рівним шаром щоб його було пристойно. Трохи червоного перцю для смаку, якщо любите додаєте. Додаємо томати я їх наколюю у плодоніжки зубочисткою. Спочатку кладемо великі помидоры.

2. Зверху більш дрібні. Помідори викладаю щільно щоб у нас побільше увійшло. Половину банки виклала, тепер додаю болгарський перець, нарізала його кільцями щоб красиво було. Приблизно пів перцю я додаю. Знову томати. Завершальний шар у нас буде лукавий. Вкладаємо багато. Зараз сюди ще одну помідору покладемо. З другої банку чинимо також. Банки обов’язково стерилізуємо. Я гарненько промиваю потім прибираю в духовку на 30 хвилин при температурі 100℃ Баночки у мене все стерильно, не забуваймо про це!

3. Ось як у мене виглядає готова банку з помідорами. Кришки для консервації використовую тільки нові, добре промиваю і заливаю окропом. Окріп у мене готовий акуратно заливаємо банки, трохи наллю і обожду щоб баночка зігрілася і не лопнула. Нікуди не поспішаємо не поспішаємо. Якщо вперше працюйте з окропом можна ополоник взяти або чашку ніж вам зручно наливати. У мене рука набита, наливаю доверху і накриваю кришкою. Хвилин десять даю постояти і остыть.

4. Знімаю кришку, одягаю з дірочкою і зливаю воду в каструльку. Банку охолола за 10 хвилин її можна тримати в руках. Накрию кришкою щоб розсіл у нас швидше закипіла, тепер дивіться у кожну банку додаю сіль і цукор. Зазвичай я ділю на дволітрову банку сьогодні вирішив в трилітрову банку зробити. На 3-літрову банку беру сіль з гіркою на дволітрового без гірки. Дивіться спеціально взяла ложки щоб показати вам ось це столова ложка вона значно больше.
5. А це десертна користуйтеся їдальні щоб не помилитися. Додаю 3 столових ложки цукру теж з невеликою гіркою! На 2 літри без гірки. Накрию щоб у нас все в теплі було, щоб тепло трималося і продовжую далі. Сіль беру не йодовану тому дивіться будьте уважні хто перший раз робить. Вода закипіла, в банки я наливаю оцтову есенцію це 70% кислота, працюючи з нею будьте уважні і аккуратны.

6. По 1 чайної ложки. Знаю по коментарям що не скрізь є оцтова кислота. Її можна замінити лимонною кислотою знадобиться 1/3 чайної ложці додаємо в кожну баночку. Відразу ж заливаю окропом вируючим. І далі по тій же схемі трошки наллю я обожду. До самого верху заливаю баночки.

7. Закриваю кришкою перевертаю банку обов’язково перевіряю на герметичність. Щоб все було щільно. Прибираю під теплий плед ковдру на всю ніч! Можна навіть на добу, так щоб у нас баночки повністю охололи. Друзі обов’язково приготуйте помідори за нашим рецептом вони дуже смачні і почастуєте подруг.