Корисна суміш імбир з лимоном і медом на зиму для імунітету

Корисна суміш імбир з лимоном і медом для імунітету на зиму простий рецепт. Найголовніше зброю від будь-яких вірусів і застуди – це наш імунітет! Тому хочу поділитися з вами чудовим рецептом для підняття імунітету – імбир з лимоном і медом. Всього 3 інгредієнта! Це справжній РЕЦЕПТ ЗДОРОВ’Я🔥 ДО того ж суміш імбиру, лимона і меду – дуже смачне ласощі, яке подобається навіть дітям. Правильних пропорцій у цьому рецепті немає. Ви можете сміливо їх змінювати на свій смак. У будь-якому випадку ця чудо-суміш буде діяти і підвищувати імунітет, а також енергію!

Інгредієнти

ЛИМОН – 500ГР.
МЕД – 50ГР.
ІМБИР – 500ГР.

Корисна суміш імбир з лимоном і медом для імунітету на зиму покроковий рецепт

1. Лимон добре помити. Розрізати на великі шматочки, видалити кісточки. Імбир помити і очистити ножем від шкірки. Нарізати на шматочки. Підготовлені лимон, імбир, перекрутити через м’ясорубку, залити медом і все гарненько перемешать.

2. Суміш для імунітету готова! Перекласти суміш у скляні банки, закрити кришками і поставити в холодильник, де вона може зберігатися кілька місяців. 🔥

3. Приймати кожен день мінімум по 1 ч. л. Можна запивати з чаєм 😊 Можна розвести в теплій воді – буде корисний і смачний напій . Здоров’я вам і вашим близким!