Смачний пиріг на молоці з шоколадом

Як смачно зробити Пиріг на молоко із шоколадом простий покроковий рецепт в домашніх умовах швидко. Ви вже вирішили, що у вас буде на вечірнє чаювання? Ні! Тоді швидко замісіть тісто і розтопіть шоколад ) Так, усього на кілька хвилин, а результат. Про запах шоколаду під час вистоювання і випікання взагалі мовчу ❤ Тут треба мати залізну витримку, щоб дати хоч кілька хвилин охолонути і буде ва лепота

Інгредієнти

Мука 300-330 р
Вода 75 р
Молоко 75 р
1 яйце
Вершкове масло 50 г
Сіль 4 г
Цукор 50 г
Дріжджі пресовані 17 р
Шоколад темний 150 р
Молоко 50 мл

Смачний пиріг на молоці з шоколадом покроковий рецепт

1. В шоколад влити молоко і розтопити. Молоко і воду з’єднати і трохи нагріти . Розчинити дріжджі в рідині. У просіяне борошно додати сіль, цукор, яйце і дріжджовий коктейль. Замісити гладке тесто.

2. Поступово додати м’яке масло і місити ще приблизно 7-10 хвилин. Накрити і залишити до збільшення удвічі . Вимісити і розкачати в тонкий, довгий прямокутний пласт. Рівним шаром нанести шоколад і згорнути в тугий рулет з широкого краю. Розрізати рулет на 2 части.

3. Скручувати дві частини між собою, краї защипнути. Акуратно помістити заготовку у форму і залишити на расстойку ще на 40-60 хвилин. Змастити жовтковою сумішшю (жовток иимолоко). Випікати в розігрітій до 180С духовці 30-40 хвилин (залежить від розміру). Остудити на решетке.

Відео рецепт 👇