Лимонний сорбет морозиво з бананами

Як зробити смачний лимонний сорбет морозиво з бананами в домашніх умовах рецепт простий і швидкий. На наступному тижні знову спека до +30☀️☀️ Тому рецепт дуже актуальний рецепт зараз. Це дуже просто, смачно і корисно. Я знайшла різні рецепти, але в інших було більшу кількість цукру і я вибрала більш корисний варіант👌

Інгредієнти

🍌Стиглі (краще перезрілі) банани 2 шт
🍓лимони соковиті смачні 1-2
🥛Цукрова пудра 2 ст. л. +/- або сахзам

Лимонний сорбет морозиво з бананами покроковий рецепт

1. Банан очистити і порізати. Покласти в пакет (контейнер) і заморозити. Лимони помити. Натерти цедру і віджати сік. У мене вийшло близько 150-170 мл (один дуже великий лимон). Збити в блендері сік і цедру лимона, з шматочками замороженої м’якоті банана.

2. Давайте блендеру (якщо використовуєте малопотужний измелтчитель) відпочинок і не закладайте дуже багато в чашу. В цей раз я використовувала занурювальний блендер. Додати цукрову пудру по ложці і ще раз пробити блендером до однорідної массы.

3. Тут треба пробувати і можна додати ще сах.пудри і/ або лимонної цедри і соку. ⠀ Вже можна їсти. Буде м’яке морозиво. Я виклала масу в контейнер і прибрала в морозилку на кілька годин. Вийшов чудовий десерт/ сорбет, який тане в рту.

Відео рецепт 👇