Лимонний торт з заварним кремом Тропіканка

Як зробити Лимонний торт з заварним кремом Тропіканка рецепт простий. Готую лимонний торт з заварним кремом «tropicanka». Торт за цим рецептом виходить настільки ніжний, що пористі бісквітні коржі буквально зливаються з заварним кремом в єдину начинку. Смак торта порадує любителів м’яких бісквітів і дуже ароматного заварного крему з приємним присмаком лимона. Лимонний торт з заварним кремом, це відмінний варіант як для домашнього чаювання в колі сім’ї, так і для урочистого заходу. Торт багато разів тестував і підібрав найкраще поєднання продуктів в одному рецепті. А враховуючи, що ви готуєте на каналі Солодкий Майстер, можу напевно сказати, що підсумковий результат буде стабільний і смачний. Друзі, більш докладний опис рецепта, а також особливості і мірні значення з продуктів, ви можете подивитися в рекомендаціях, які я завжди залишаю під кожною публікацією.

Інгредієнти

Бісквіт:
1. Яйця – 3 шт;
2. Рослинне масло – 100 гр;
3. Кефір – 180 гр;
4. Цукор – 200 гр;
5. Борошно – 220 гр;
6. Розпушувач – 10 гр;
7. Ванілін – 5 гр;
8. Сіль – 3 гр.

Крем:
1. Молоко – 650 р.;
2. Цукор – 160 р.;
3. Вершкове масло – 120 р.;
4. Яйця – 3 шт.;
5. Крохмаль – 50 р.;
6. Лимон – 1 шт.;
7. Сіль – щіпка.

Обсипання:
1. Кокосова стружка.
Загальний вихід готового виробу становить 2 кг.

Лимонний торт з заварним кремом Тропіканка покроковий рецепт

1. В яйця всипаю цукор. Збиваю на високих оборотах міксера протягом 3х хвилин до отримання пишної яєчної маси. Вливаю кефір. Недовго просто перемішую. Додаю олію. Просто перемішую. Всипаю все борошно, розпушувач, сіль і ванілін. Спочатку вимішую, не включаючи міксер, щоб борошно не розлетілася в сторони. Включаю міксер і перемішую, щоб сухі інгредієнти втрутилися в яєчну суміш. Не вымешанные згустки тесту знімаю зі стін чаші. Остаточно промешиваю тісто до однорідності. У роз’ємну форму діаметром 23 сантиметри з попередньо застелене пекарської папером вливаю всі кефірний тісто. Прибираю форму з тестом в розігріту до 170 градусів духовку на 50 минут.

2. Готовність випічки перевіряйте дерев’яною шпажкою, не виймаю форму з духовки. Для приготування заварного крему в каструлю з товстим дном, попередньо встановленої на плиті, вливаю молоко. Додаю цукор і сіль. В яйця всипаю кукурудзяний крохмаль. Ретельно перемішую ручним віночком, щоб крохмаль повністю розійшовся в яйцях. Помішуючи кілька прийомів, порційно додаю половину гарячого молока в яєчно-крохмальну суміш. Кількість молока визначайте на око. Переливаю яєчно-молочну суміш у гаряче молоко. Безперервно помішуючи, уварюю масу до отримання заварний основи. Як тільки заварна основа загусла, вимикаю вогонь і продовжую активно вимішувати ще 2 минуты.

3. Додаю вершкове масло і перемішую, щоб масло повністю розчинилося в заварний основі. Додаю сік і цедру від одного лимона. Перемішую, щоб всі інгредієнти змішалися. Після приготування, заварний крем необхідно повністю охолодити в холодильнику. Ось такий пишний і ніжний бісквіт на кефірі вийшов. Залишаю бісквіт на решітці до повного охолодження. Остиглий бісквіт розрізаю на три бісквітних коржа ножем пилкою. При відсутності ножа пилки, скористайтесь дуже гострим ножем. На робочу поверхніть для складання торта, наношу трохи крему для устойчивости.

4. Укладаю перший бісквітний корж внутрішньою стороною вгору. За допомогою столової ложки викладаю холодний крем. В цілому на кожен бісквітний корж йде по 10 столових ложок заварного крему. Обережно розподіляю заварний крем по поверхні бісквітного коржа силіконової лопаткою. Розподіляти крем можна будь-яким зручним предметом, з яким звикли працювати. Зверху укладаю другий бісквітний корж і повторюючи ідентичний маніпуляції, збираю торт. Остаточно закриваю торт останнім бісквітним коржем, пористої стороною внутрь.

5. Зверху викладаю кілька столових ложок заварного крему, щоб трохи крему залишилося для декорування. Обережно розподіляю крем по поверхні бісквітного коржа. Вирівнюю крем плоским шпателем. Вирівняний торт прибираю в холодильник на 1 годину для стабілізації. На охолоджений торт наношу кремові мазки за допомогою шпателя, такі мазки також можна наносити за допомогою ножа. Обсыпаю торт кокосовою стружкою екстра помола.

6. Це настільки дрібний помел, що за зовнішнім виглядом схожий з кокосової борошном. Готовий торт прибираю в холодильник мінімум на 2 години для напитывания і стабілізації. Мій торт «tropicanka» простояв у холодильнику кілька годин, він відмінно наситився і стабілізувався. Заварний крем настільки наситив пористі бісквітні коржі, що вийшла однорідна заварна начинка з лимонним ароматом, яка просто тане в рту.

7. Зупинитися на одній порції, цього тропічного торта дуже складно. Гармонійне поєднання заварного крему з лимонним ароматом разом з м’якими бісквітними коржами на кефірі, роблять цей торт, дуже насиченим і приємним по текстурі. Tropicanka сподобається всім любителям тортів з яскравим смаком, перетворюючи будь-які посиденьки в справжнє свято. Рекомендую подавати торт tropicanka з гарячим чаєм без сахара.
8. Рекомендації та особливості рецепта:
*Яйця 65-70 р., (категорія С);
*Кефір будь-якої жирності;
*Замість кефіру допускається ряжанка;
*Молоко в крем не менш 3,2% жирності;
*Для крему вершкове масло натуральне не менше 72,5% жирності виготовляється тільки з тварин вершків (з додаванням молока), без додавання додаткових жирів. На упаковці з вершковим маслом, повинно бути написано: “Вершкове Масло” або “Масло” допускається доповнення, наприклад: “Вершкове Масло з натуральних вершків”, “натуральне Вершкове Масло”, “Олія сільське”. Упаковка, на якій немає слова: “Масло” відноситься до категорії спред або комбіноване масло з використанням трансжирів, або з додаванням рослинних жирів. Приклад спреду (маргарину) на упаковці: Вершкове, Натуральне сільське, Маселко, Пишка, Господине, Сливочник, Бутербродне і т. д.;
*Крохмаль кукурудзяний;
*Кокосова стружка екстра помелу, дуже дрібна і добре липне до боковин торта. При відсутності кокосової стружки екстра помелу, обсипати торт можна просто зверху, без боків;
*Час випікання становить 50 хвилин при температурі 170С;
*Час випікання може відрізнятися від заявленого в рецепті з різницею в 10 хвилин, це пов’язано з діаметром форми, особливостями продуктів і функціональність духовки;
*Готовність випічки перевіряти дерев’яною шпажкою або на пружність, не витягуючи форму з духовки;
Режим випікання вгору/вниз;
*Діаметр форми становить 23 див.;
*Діаметр форми не принциповий і може становити 20-25 см.;
*Заварний крем холодний перед складанням торта;
*Термін зберігання торта в холодильнику не більше 3х днів;
*Не допускається шокова заморозка;