Шоколадний торт-суфле без випічки з желатином

Шоколадний торт-суфле без випічки з желатином простий рецепт ЗА 15 ХВ 🔥 ПРОСТО І ШВИДКО👍🏻СМАК БОМБА РАКЕТА. Легкий, швидкий і ніжний торт. Готувати 15 хв і в холод на 3 години. Мінімум інгредієнтів. Зрозуміло і просто!

Інгредієнти

ОСНОВА (форма 19 см діаметр)
печиво 200 гр (шоколадне ювілейне)
вершкове масло 90 гр

СУФЛЕ
желатин швидкорозчинний Др’Откер 20 гр (на 1 літр рідини, це сума інгредієнтів)
молоко/вершки 10% 200 мл (100 мл залити желатин і залити 100мл шоколад)
вершки 33-35 % 500 мл (люблю Петмол 33% і Пармалат 35%)
100 гр гіркого шоколаду
згущене молоко 200 мл

Шоколадний торт-суфле без випічки з желатином покроковий рецепт

1. Желатин залити молоком (100 мл). Печиво подрібнити і додати розтоплене масло, перемішати. Викласти крихту на дно форми (у мене роз’ємне кільце на 19 см) рівним шаром і щільно утрамбувати, можна зробити бортики. Якщо маса не ліпиться, додати ще трохи олії… якщо занадто масно й волого, додати ще крошки.

2. Печиво, масло і глащомер різний 😁 ☝️Дно форми прокласти пергаментом, якщо немає дна – низ обернути пергаментом або фольгою (сформувати дно). По бортику добре прокласти ацетатную плівку. ⠀ Желатин – див. інструкцію, яким потрібно час набрякнути, інший можна використовувати відразу (швидкорозчинний) і може знадобиться різний обсяг, у т. ч якщо міняєте кількість інгредієнтів. ⠀

3. Холодні вершки не менше 33% збити в щільну піну. Додати згущене молоко і перемішати. ⠀ Розчинити шоколад на водяній бані або імпульсами в мікрохвильовці, залити молоком (100 мл) і розмішати до однородности.

4. Влити вершки і перемішати. ⠀ Набухнувший потрібно розчинити желатин, нагріваючи в мікрохвильовці (можна вод.бані) імпульсами по 15-20 сек і розмішуючи (гріти, не кип’ятити!). Щоб не було грудочок!

5. Подивіться ВАЖЛИВО! ПОМИЛКИ в актуальному! Додати розтоплений желатин в суфле, перемішати і відразу вилити в форму на корж. Прибрати в холодильник до стабілізації, у мене було готове через 2.5 години. Зняти форму і плівку, прикрасити за бажанням (наприклад, розтоплений шоколад, ягоди).

Відео рецепт 👇