Тістечко їжачки з банана, апельсина і кокосової борошном

Як смачно зробити Тістечко їжачки з банана, апельсина і кокосової борошном простий покроковий рецепт в домашніх умовах швидко. ТІСТЕЧКО ЇЖАЧКИ🦔 без глютену, без яєць, без цукру, без молока Ось таких осінніх їжачків🦔 ми зробили з моєю донечкою🧡, для фону пошили маленькі гарбузики і зробили осінню гірлянду, приготували смачний брусничний морс. Рецепт дуже простий, а як це смачно! 😋Можна сміливо готувати на дитячі свята чи дні народження, пригощати гостей або брати з собою в гості. 🎉

Інгредієнти

Кокосова борошно TM Garnec – 45 р
Стиглий банан – 1 шт.
Сік апельсина – 100 г
Сода – 1/ 4 ч. л.
Сіль – щіпка
Кокосовий урбеч – 30 г ( або кокосове масло)

Для прикраси: чорний кунжут, кокосовий урбеч, шоколад.

Тістечко їжачки з банана, апельсина і кокосової борошном покроковий рецепт

1. Банан розминаємо виделкою, додаємо апельсиновий сік, соду, кокосовий урбеч або масло, кокосову борошно. Замішуємо тісто. Формуємо кульки по 20 г.
2. Випікаємо 25 хвилин на 180 °C Тістечко трохи охолоджуємо, один край кульки занурюємо в кокосовий урбеч (кокосове масло або шоколад, щоб кунжут прилип кулька), обвалюємо в чорному кунжуті (горішках).

3. Розтоплюємо кубик шоколаду (у мене просто какао терте без цукру і додаткових добавок), зубочисткою ставимо крапельки-малюємо очі і носик. Прибираємо в холодильник.