Кекс різдвяний вінок з шоколадом

Як смачно зробити Кекс різдвяний вінок з шоколадом простий покроковий рецепт в домашніх умовах швидко. Найкращий новорічний подарунок – це той, про який ви мріяли! Сьогодні ми з нею приготуємо Різдвяний вінок з шоколадом, і додамо трохи новорічного настрою тим, кому його не вистачає!

Інгредієнти

200 мл молока
10 г сухих дріжджів швидкодіючих
580 г пшеничного борошна
100 г цукру
50 г вершкового масла 82,5%
2 яйця З
200 р фундучно-шоколадної пасти для начинки

Кекс різдвяний вінок з шоколадом покроковий рецепт

1. Всі інгредієнти повинні бути кімнатної температури. Цукор трохи збийте з яйцями, додайте вершкове масло, перемішайте. Додайте молоко і знову перемішайте. Потім просійте борошно, додайте дріжджі і вимісіть все до однородности.

2. Сформируйтесь з тіста колобок, накрийте його рушником і поставте у тепле місце приблизно на 1-1,5 години. Потім обімніть і розділіть на 2 частини. Розкачайте першу частину тіста в прямокутник, зробіть надрізи, як показано на відео, намазати половину тіста шоколадною пастою, скрутіть в рулет.

3. Повторіть з другою частиною, обидва рулету викласти у форму. Дайте вінка підійти 30 хвилин. Перед запіканням змастіть вінок яйцем і випікайте 25-30 хвилин при 170°С, подавайте до столу, прикрасивши стрічкою і ялиновими веточками.

Відео рецепт 👇