Пиріг з вишнею з готового листкового тіста

Пиріг з вишнею з листкового тіста готового простий рецепт в духовці. Добрий вечір!) Від приготування пиріжків, у мене залишилася 🍒начинка , упаковка листкового тіста довго чекала мене в морозилці)) так і стався сьогодні швидкий ароматний пиріг.

Інгредієнти

Пиріг на форму 22 см (у мене знімна)

1 упаковка -500 гр листкового бездріжджового тіста
1 жовток + 2 год л молока -для змазування решітки

Для начинки:
Вишня -400 гр
Цукор -100 гр
Кукурудзяний крохмаль 25 гр

Пиріг з вишнею з листкового тіста готового покроковий рецепт

1. В сотейник з товстим дном поклала вишню без кісточки , додала цукор, як дала сік, поставила на повільний вогонь, далі додала крохмаль, постійно помішувала, проварила хвилин 5, дати повністю охолонути.. начинка виходить ідеальна, вона ніколи не потечет..
2. Листкове тісто розморозити. Форму трохи змастила рослинним маслом без запаху, припорошила борошном. Один пласт тіста розкатала, виклала у форму, трохи тіста запозичила з другого пласта, зробила бортики , так-як на решітку цілого пласта буде много.
3. Далі розкатала тесло і за допомогою спеціального ножа, для фігурної нарізки тіста, зробила сіточку. Виклала начинку на дно майбутнього пирога, зверху накрила сіточкою з тіста, змастила яйцем, випікала в розігрітій духовці 180 З 35 хв, але завжди орієнтуйтеся на свою духовку..