Заварні пряники дівчисько з німеччини

Кажуть, що настрій нині зовсім не святковий, але адже щастя не в тому, що відбувається навколо, а в тому, що відбувається всередині нас. Пропоную порадувати рідних ніжними заварними пряниками. Давайте заваримо духмяного чаю і зберемо всю родину за столом. Як зробити заварні пряники дівчисько з німеччини рецепт простий.

Інгредієнти

🔸️200 г цукру ,
🔸️200 г молока,
🔸️100 г + 300 г пшеничного борошна,
🔸️1 жовток,
🔸️35 г рослинного масла,
🔸️15 г розпушувача,
🔸️ванільний цукор,
🔸️щіпка солі.

Заварні пряники дівчисько з німеччини покроковий рецепт

1. Для початку приготуємо заварную основу. Для цього змішуємо в мисці 100 г борошна від загальної кількості і 200 г цукру. Доводимо молоко до кипіння і заварюємо нашу суміш з борошна і цукру киплячим молоком, ретельно перемішуємо. Залишаємо остигати. Змішуємо борошно з разрыхлителем.
2. Просіваємо. У подстывшую до теплого стану заварную частину додаємо жовток, ванільний цукор, сіль і рослинне масло. Перемішуємо до однорідності. Просіяне борошно частинами додаємо до рідкої маси, замішуємо м’яке тісто. Воно буде трохи липнути до рук, але ви постарайтеся не забити його мукой.
3. Пару ложок залишаємо для подпыла. Подпыляем стіл борошном і розкачуємо тісто в пласт товщиною 8-10 мм. Я розкачую тісто відразу на килимку выпечки.
4. За допомогою вирубки формуем наші майбутні пряники. Випікаємо заготовки в розігрітій до 160 градусів духовці протягом 15-20 хвилин. Час і температура випікання залежить від особливостей вашої духовки. При бажанні покриваємо пряники глазурью.