Меренговый рулет

Як смачно зробити Меренговый рулет простий покроковий рецепт в домашніх умовах швидко. Відразу зізнаюся, що я його робила перший раз в житті), але виявилося не все так страшно 😀. І у вас обов’язково вийде 👍!

Інгредієнти

Яєчний білок – 200 гр
Цукрова пудра – 250 гр
Ванілін – 0,5 пакетика
Лимонний сік -1 ч. л. або 1 шт р. лимонної кислоти.
Кукурудзяний крохмаль – 20 гр.

Мигдальні пелюстки – 50 гр.

Крем:
Вершки 33% – 250 мл (у мене Петмол)
Маскарпоне – 250гр.
Цукрова пудра – 50 -70 гр.
Ванілін – 0,5 пакета

Меренговый рулет покроковий рецепт

1. Яєчний білок – 200 гр.. збиваємо міксером до стійкої піни. Цукрова пудра – 250 гр. повільно додаємо до білків. Ванілін – 0,5 пакетика (додати до цукру). Лимонний сік -1 ч. л. або 1 шт р. лимонної кислоти. Меренга повинна вийде стійкою. Кукурудзяний крохмаль – 20 гр. Весь процес збивання зайняв хвилин 15-20 (точно не помітила).
2. Крем:
Всі об’єднуємо в чаші і збиваємо до стійких пік. Випікати при 140 гр. 40 хвилин на режимі верх-низ (у мене електрична духовка). Для прикраси і начинки у мене полуниця, можна використовувати малину або ін. ягоди і орехи.
3. Я постаралася підготувати для вас трохи правил! Завдяки яким ви зможете уникнути невдалого результату.

1. Посуд і інструменти повинні бути сухими. Ви не зможете домогтися потрібної легкості білкової маси, якщо в миску потрапить навіть крапля води або масла.
2. Стежте, щоб жовток не потрапив в білок, при їх поділі. Маса для безе не загусне, якщо в мисці буде всього крапля жовтка.
3. Яйця повинні бути кімнатної температури.
4. Починайте збивати білки з маленьких обертів оберти і поступово збільшуйте.
5. Цукор повинен повністю розчинитися при збиванні.
6. Використовуйте свіжі яйця.
7. Під час висушування меренги не відкривайте дверцята духової шафи.
8. Вершки і сир повинні бути холодними.
9. Не перевзбейте крем. Крем може расслоиться і не тримати форму. При приготуванні крем-чизай принцип «чим збивати довше, тим краще буде» не працює!
10. Крем викладати на остиглий корж.

4. Меренга (Шпаргалка по приготуванню).
Без меренги і розуміння того, як вона працює, у нас не буде хороших бісквітів, макаронів, мусів, десерту Павлова, нуги, пташиного молока і навіть лимонних тарталеток.

Отже, що потрібно знати про меренги?

✔️ Французька меренга: 1:1:1 (білки-цукор-цукрова пудра) вважається найбільш нестабільною. Хоча… якщо знати, як її збити, то вона в стабільності може позмагатися зі швейцарською. Збивається білок, поступово додається цукор, потім цукрова пудра. НІКОЛИ не використовується в сирому вигляді. Підлягає обов’язковому випікання. Часто пропорції змінюються, зменшується цукор, і техніка французької меренги використовується, як частина інших рецептів (приклад – бісквіти).

✔️ Швейцарська меренга: 1:2 (білки-цукрова пудра). Білки+пудра нагріваються на водяній бані до 55-60°С, після чого збиваються до отримання стабільної текстури. 📌Теж підлягає обов’язковій термообробці, що б хто не говорив. У МУСИ ЇЇ НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО. Ось саме її я завжди раджу для таких улюблених усіма безешек. Якщо ви її добре зробили, то для них вона ідеальна.

✔️ Італійська меренга. 1:1:3 або 1:1:2 (білки-вода-цукор). У першому випадку як самостійний елемент (наприклад, для тарталеток з меренгою), у другому – як елемент приготування. Тут збиваються білки і паралельно готується сироп з води і цукру. Температура сиропу залежить від того, що ви з цієї меренгою будете робити далі. Для декору рекомендується використовувати 1-ю пропорцію, t°сиропу 121-124°С.
2-я пропорція зазвичай використовується, якщо італійська меренга – це частина рецепту мус, макаронів і т. д.), а температура буде залежати від потрібної текстури і наступної термообробки.

до Речі, італійська – це ЄДИНА З ТРАДИЦІЙНИХ ВИДІВ МЕРЕНГИ, яку можна використовувати БЕЗ ВЫПЕКАНИЯ.