Сирне желе з желатином на молоці

Як зробити Сирну желе з желатином на молоці в домашніх умовах рецепт простий. Подивилася ролик Варламова про маскулінність сучасного чоловіка. Поулыбалась багатьом вуличним коментарям. Зрозуміла, що з плином часу змінилися не тільки чоловіки, але й наш, жіночий, образ на них. “Наш” иужчина став стрункішим і став більш лощеным. Брутальність і м’язи тепер не відіграють вирішальної ролі. І це не добре і не погано. Це просто ПО-ІНШОМУ. І якщо вам тепер після 20 років замість Чака Норіса подобається соліст Måneskin, то це не тому, що нормальних мужиків не залишилося, а тому що ви і вони стали іншими 🤷 До речі, завдяки ролику дізналася, що Даміано всього 22 роки. Пішла спалювати свій паспорт 😂 Дами, а хто ваш ідеальний справжній чоловік? Можна писати про характеристики, а можна відразу імена і прізвища. Чоловіків і кавалерів в розрахунок не беремо – вони, ясна річ поза конкуренцією 😁.

Інгредієнти

(на 6шт 5х5 см)

⠀▫️100г молока
⠀▫️10г желатину
⠀▫️200г сиру
⠀▫️підсолоджувач за смаком ( у мене 40г меду)

Сирне желе з желатином на молоці покроковий рецепт

1. Желатин всипати в молоко, перемішати і залишити набухати. Сир збити у блендері з подсластитем. Краще брати рідкий варіант або цукрову пудру.
2. Молоко нагріти і постійно помешавать до розчинення желатину. Молоко до кипіння не доводити!
3. Молоко влити до сиру, пробити блендером. Масу вилити в силіконові формочки або в одну невелику форму. Прибрати в холодильник на 2 години для застывания.