Торт Рафаелло з кокосовою стружкою

Як смачно зробити Торт Рафаелло з кокосовою стружкою простий покроковий рецепт в домашніх умовах швидко. Приготуємо смачний Новорічний торт РАФАЕЛЛО

Інгредієнти

✅Інгредієнти для крему:
Цукор 200 р
Борошно 3 ст. л
Молоко 400 мл
Ванілін
Вершкове масло 300 р

✅Інгредієнти для тіста:
Яйце 6 шт
Цукор-6 ст. л
Борошно 7 ст. л
Лимонна кислота 0,5 ч. л
Сода 0,5 ч. л

Кокосова пластівці 100-150 р
Цукерки РАФАЕЛЛО 15 шт-20 шт
Мигдальні стружки 80 г

Торт Рафаелло з кокосовою стружкою покроковий рецепт

1. Спосіб приготування крему: цукор додаємо борошно, перемішуємо, додаємо молоко. Все це добре перемішуємо і ставимо на вогонь. Постійно перемішуючи, доводимо до густої консистенції, закриваємо плівкою і чекаємо до повного охолодження!

2. Пом’якшуємо міксером масло, додаємо наш заварний крем, ванілін і все, наш смачний крем готовий ! Спосіб приготування тіста : Відокремлюємо білки від жовтків, збиваємо білки з лимонною кислотою до самих вершин. Додаємо цукор ,соду і жовтки. Далі, коли починаємо додавати борошно, перемішуємо тільки лопатой.

3. У форму кладемо пергамент, наливаємо тісто і ставимо в духовку при 160 ° С на 45-50 хвилин (готовність перевіряємо шпажкою)! Далі збираємо торт: Тортик рівненько нарізаємо на 3 частини. Всі коржі змащуємо кремом, посипаємо зверху мигдальною стружкою крім останнього, на останній корж посипаємо кокосові пластівці Приготуйте обов’язково, здивуйте себе і своїх близьких чудовими тортиками!

Відео рецепт 👇