Італійське печиво Амаретто з мигдальної муки і чорносливу

Готую дуже смачне і ніжне італійське печиво «Амаретто» у пісному варіанті. Печиво не містить глютен, цукор, яйця і молоко, а тому підходить для всіх хто дотримується Кето дієту або дотримується Vegan харчування! Рецепт адаптований для всіх у кого непереносимість глютену, лактози або казеїну. Це абсолютно безпечне, але при цьому неймовірно соковите і дуже ароматне печиво, яке за смаком нічим не поступається традиційним аналогам! При цьому рецепт простий і доступний, а з усіма нюансами приготування печива я як завжди поділюся у цій публікації. Друзі, одразу хочу додати, що всі особливості і мірні значення по продуктам, дивіться у рекомендаціях до цієї публікації. Як зробити Італійське печиво Амаретто з мигдальної муки і чорносливу рецепт простий в духовці.

Інгредієнти

Мигдальна борошно – 300 р.;
Ванілін – ¼ ч. ложки;
Яблучний оцет – 20 р.;
Підсолоджувач – 70 р.;
Сода – ¼ ч. ложки;
Обсипання (паніровка);
Кокосове молоко – 250 р.;
Чорнослив без кісточки – 70 р.;
Псиллиум – 20 р.;

Італійське печиво Амаретто з мигдальної муки і чорносливу покроковий рецепт

1. Першим ділом рекомендую добре промити чорнослив без кісточки, обсушити і порізати на дрібні фрагменти. Чим можна замінити чорнослив у цьому рецепті я вказав в рекомендаціях. В мигдалеву борошно додаю підсолоджувач, псиллиум, соду і ванілін. Ретельно перемішую сухі інгредієнти ручним віночком. В якості підсолоджувача у мене эритритол, чим замінити эритритол, дивіться в рекомендаціях. Вливаю кокосове молоко не менше 18% жирности.

2. Перемішую лопаткою до отримання мигдального тіста. Додаю чорнослив і перемішую. Вливаю яблучний оцет і продовжую вимішувати тісто. Перед формуванням печива, рекомендую прибрати тісто на 10 хвилин у холодильник. За допомогою столової ложки порційно формую круглу заготовку, перетираючи руками в кульку. Вага кожної порції визначайте самостійно за своїм бажанням. Приблизний обсяг мигдального тіста для кожної заготовки, становить, столова ложка з горкой.

3. Готовий мигдальний кулька обвалюю в чашці з кокосовою борошном. Чим замінити кокосову борошно в якості панірування я вказав в рекомендаціях до цієї публікації. Готову заготовку перекладаю на пекарській папір. З усіма рештою заготовками проробляю ідентичні маніпуляції. Кожну мигдальне заготівлю злегка розгладжую ложкою, щоб з боків з’явилися невеликі тріщини. Прибираю деко з печивом в розігріту до 180 градусів духовку на 20 минут.

4. Італійське печиво Амаретто, це справжній, вишуканий десерт сицилійських кондитерів, яке володіє відмінним мигдальним смаком дуже соковитого і ніжного тіста. По текстурі, дуже складно назвати, ці вироби печиво, так як вони нагадують справжні тістечка з начинкою. Пісний аналог цих виробів, не тільки повністю передає смак класичних сицилійських Амаретто, але і повністю підходить для всіх, хто стежить за своєю вагою і рівнем цукру в крови.

5. Саме тому я готую такі печива для себе в будь-який вільний день, щоб смачно і з користю поїсти ці десерти. Особливо приємно готувати такі десерти для коханих і близьких людей, одну з таких коробочок я спеціально сформував саме для такого випадку. Готуйте для себе і для тих, кого любите, це печиво, адже кращого подарунка, ніж, корисна випічка своїми руками, просто не придумать.
6. Рекомендації та особливості рецепта:
* Кето рецепт (якщо чорнослив не солодкий);
* Vegan рецепт;
* Без казеїну;
* Без лактози;
* Не містить доданий цукор і продуктів тваринного походження;
* Низький глікемічний індекс;
* Адаптований для людей з діагнозом інсулін (1 і 2);
* Не містить глютен;
* Мигдалеву борошно можна замінити на кокосову, конопляну або амарантовую у схожих пропорціях (не тестував за кількістю);
* Кокосове молоко не менше 18% жирності;
* Кокосове молоко не заменяемо на інше рослинне молоко;
* Замість кокосовго молока можна використовувати кокосові вершки не більше 25% жирності;
* Яблучний оцет можна замінити на винний оцет в тих же пропорціях або столовий 9% в кількості 15 р.;
* Псиллиум не замінюємо в даному рецепті;
* В якості підсолоджувача використаний эритритол (эритрит);
* Замість эритритола, можна використовувати інший органічний підсолоджувач;
* При використанні цукру замість эритритола рецепт перестає бути Кето;
* Замість чорносливу можна використовувати банан, або м’які фініки (цукрові), висушені інжир або диня, тоді рецепт перестає бути КетО;
* Замість кокосового борошна, панірувати можна в мигдальній, конопляної, гарбузового або інший борошні. Також панірувати можна дрібно товчених або подрібнених горішках.
* При паніровці в мелених висівках, хлібцях, слайсах, сухарях і інших глютено містять продуктах, рецепт перестає бути КетО, але виходить з приємною хрусткою скоринкою;
* Формувати печиво можна як на пекарській (пергаментним папері), так і на силіконовому або тефлоновом килимку;
* Час випікання 180С 15-20 хвилин;
* Зберігати при кімнатній температурі не більше 10 днів;
* Зберігати в холодильнику не більше 1 місяця;
* Допускається шокова заморозка в упакованому герметичному вигляді терміном на 2 роки;
* Країна походження печива Італія. Оригінальна назва amaretti”.